Insolvence

strašák nebo vysvobození?

Tento eBook jsem napsala pro všechny, kteří hledají a chtějí pomoc v jejich tíživé finanční situaci.

chci, abyste nemuseli sedět spoustu času u počítače a hledat na internetu informace, kterých je opravdu hodně

⇒ chci, abyste věděli, co znamenají slova oddlužení, osobní bankrot, insolvence a exekuce

chci, abyste věděli, že v této situaci nejste sami

 

Chci Vám ukázat, že všechno se dá vyřešit, pokud víte, jak na to.

Když jsem to zvládla já, Vy to zvládnete taky!

Budu ráda, když mi napíšete, jestli Vám eBook jakkoliv pomohl.

blog@zuzkanovakova.cz

Jak se eBook líbí?

Přečetla jsem si text s velkým zájmem a jsem nadšená, jak přehledně a lidsky je problematika insolvence vysvětlena. Konečně přesný a jednoduchý popis rozdílů mezi exekucí a insolvencí. Informace určitě ve své praxi využiji. Děkuji autorce a ráda se budu k jejímu eBooku i článkům na webu vracet.
Po přečtení ebooku jsem došel k názoru, že toto je kniha, která by měla patřit do povinné četby na střední škole, jasnou a srozumitelnou formou mluví o současném životě mnoha lidí a provádí je úskalími možné finanční krize. Zvyšuje finanční gramotnost čtenářů. Je vidět, že je psána někým, kdo má velké zkušenosti a umí i poradit.
Sama jsem si prošla cestou dluhů, exekucí a insolvence. Byla jsem v tom sama, a dost jsem v tom plavala. A můžu naprosto zodpovědně říct, že tento klid, že to jde, že mě někdo navede co a jak mám dělat, jsem já sama nezažila. Tvůj eBook mi ho dodal! Neexistoval žádný rádce, ideálně neplacený, který by mě nasměroval správným směrem. V eBooku jsem se dočetla informace, které v této nelehké situaci potřebujete vědet a proto ho můžu doporučit. Praktický přehled všeho důležitého.